Napojení na vaše systémy a procesy: Snadno a rychle

Ocenili byste pomoc personální agentury, ale bojíte se pomalého rozjezdu, zdlouhavého zaučování s vaším softwarem, složitého slaďování náborových dnů a dalších těžkostí? Nemusíte. Uděláme maximum, abychom se plně přizpůsobili vašim zaběhnutým systémům a procesům.

Hladký přechod na váš softwarový systém

Máme zkušenosti s různým softwarem, a tak se dokážeme rychle napojit na váš systém. Poté už nás jen zaškolíte a my už sami provedeme instruktáž, případně i rozsáhlejší školení našich pracovníků. Jsme jim maximálně nápomocni, aby skutečně systém ovládli v co nejkratší době. Naši koordinátoři ovládají jazyk zahraničního pracovníka, takže jazyková bariéra v komunikaci nevzniká.

Přizpůsobíme se vašim náborovým dnům

Máte své termíny a další požadavky ohledně vašich náborových dnů? V žádném případě vám nechceme narušovat něco, co vám funguje. Pojďme probrat, jestli tomu tak je, případně nastavíme co nejefektivnější nábory. Po vzájemné konzultaci se dokážeme zcela přizpůsobit vašemu programu náborů, ať už termínově, ale i kritérii, formou atd.

Komplexní koordinátorské služby

Přechod na spolupráci s námi je jednoduchý i díky tomu, že máme celý tým koordinátorů, kteří jsou ve velkých firmách obvykle denně (nad určitý počet lidí). Pracovníky vše naučí, ale také v rámci hladké spolupráce oceníte, že s problémy nebudou chodit za vámi, ale právě za koordinátory. Stejně tak nebudete muset řešit různé jejich potíže. Koordinátoři je obvykle řeší ještě dříve, než vyústí ve větší problém. Více se o našich koordinátorských službách dočtete zde.

Kvalitní personální agentura by měla být přínosem hned od začátku, a tak čas, který potřebujeme pro zaběhnutí vašich pracovních systémů a procesů, je minimální. Pojďme to projednat osobně na vašich konkrétních případech. Zavolejte nám (+420 774 390 009) nebo napište (maslo@lidex.cz).

Štítky